Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Cinsel dürtüler kadın ve erkek

Cinsel dürtüler kadın ve erkek Cinsel dürtüler kadın ve erkek

Cinsel istek, arzu, dürtüler her ne kadar kadın ve erkek de aynı gibi görünse de aslın da çok farklılık göstermektedir. Kadın ve erkek arasında ki en büyük farklılıklar yetiştirilme tarzından ya da toplum baskısın dan değil, kimyasından ve yaratılışların dan dolayı kaynaklanmaktadır. Uzmanların bu konular da ki görüşlerine göre erkekler de libido seviyesi doğrudan ilişkili ilen kadınlar da bu durum tek bir cinsel dürtü değişkenine göre hareket etmemektedir.

Erkekler sevişmeye hemen hazır hale gelebilirler ancak kadınlar bu konu da farklı etkenlerin ışığın da hazır olurlar. Çok klasik gelebilir ancak erkekler her zaman, kadınlar eşlerinin hazırladığı yemekler de, mum ışıkların da ve hafif bir müzik eşliğin de hazır olmaktadırlar. Bu konu her ne kadar klişe gibi görünse de gerçekler bu şekil de hareket etmektedir.

Genel olarak bakıldığın da erkeklerin cinsel isteklerinin, kadınlara göre çok daha fazla olduğunu görebiliriz. Kadınların libidoları erkeklere göre daha karmaşıktır. Erkeklerin bu neden ile istekleri daha fazladır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )