Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Delay Sprey nasıl kullanılır?

Ölümcül Köpekbalığı Spreyi  Penis uygulamaya başlayınca birkaç dakika içinde penis hassasiyetini azaltır. Bir kere kullanıldıktan sonra, eskisinden 10 kat daha uzun süre seks yapabilirsin. Daha uzun sürmeye devam etmenizi ve şanslı bayanunuzu tatmin etme yeteneğiniz olarak bilinir ve ona birden fazla orgazm verir. Erken boşalma, bir anda ya da daha fazla zaman içinde milyonlarca insanı (yüzde 75) etkileyen yaygın bir durumdur. Cinsel Gç Geciktirici Sıvı, erken boşalmadan dolayı cinsel açıdan tam olarak tatmin olmama konusunda zorluk çeken herkese önerilir. iki kez penis başına uygulayın ve sonra beş dakika bekleyin, ardından harekete hazır olun. Püskürtmeden sonra karıncalanma hissi hissederseniz, bunu gözardı edin, çünkü bu bir dakika içinde ortadan kalkacaktır. Alternatif olarak elinizin avucuna uygulayabilir ve penise masaj yapabilirsiniz.

UYARI: Bu sıvı çok güçlüdür; Önerilen dozu aşmayınız.

Sevişmeden önce en az beş dakika SEKS GÜCÜ GECİKME SIVI kullanarak: 1. Duyarlılığı azaltır 2. Daha Uzun Ömürlü Bir Hazırlık Vermenizi sağlar 3. Aşk Yaparken Zevkinizi ve Gücünüzü Artıracak 4. Zevkinizi, Memnuniyetinizi ve Arzunuzu Artırın 5. 150’ye kadar -200 başvuru 6. 5 Saate Kadar Sürüyor SEX İYİLEŞTİRME GECİKME SIVI, dünyada, E vitamini ekleyerek hücreleri besleyen ve aktive eden tek insandır. Vitamin doğal olduğu için, hücrelerin enerjisini arttırmak ve çoğaltmak için çok kolay absorbe edilir.

Bu Geciktirici Püskürtme (% 100 Alman Orijinalinden yapılmıştır ) kullanımı kolaydır ve çabucak çalışır. Hafif bir anestezi, (sadece harici kullanım için). Ayrıca eşinizden emmeyi isteyebilirsiniz. yan etki yok. Klinik araştırmalar hızlı etkili, etkili ve etkili olduğunu kanıtladı ve reçete veya tıbbi konsültasyona ihtiyaç duymuyorsunuz.

Yalnızca 2 veya 5 dakika süren kişiler, bu sıvıyı kullandıktan sonra eşinizin tam bir gece memnuniyetinden 2-5 saat sonra ilişki sürelerini artırabilirler. Yan Etki Yok.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )