Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Erkeğin cinsellik anlayışı

Erkeğin cinsellik anlayışı Erkeğin cinsellik anlayışı

Erkekler için cinselliğin sadece ihtiyaç olduğunu ve de erkeklerin her zaman , her koşul da cinselliğe hazır olduklarını dile getiren bazı cinsel mitler vardır. Erkekleri cinsellik canavarı gibi gösteren bu cinsel mitlere inanıyorsanız cinsel hayatınız tehlike altın da demektir. Cinsel mitler cinsel hayatınıza en büyük zararları veren inanışlardır ve kesinlikle doğru cinsel bilgi edinmeniz gerekmektedir.

Erkeğin cinsellik anlayışın da da ilk sırada duygular yer almaktadır. Tamam erkeklerin kadınlara göre daha rahat ve cinselliği daha çok ihtiyaç olarak gördükleri doğru olabilir ancak bu konu da bir genelleme yapmamak gerekir çünkü istisnalar kaideyi kesinlikle bozmamalıdır. Cinsel hayatınız da mutlu olmak istiyorsanız zaten aşk ile cinsellik yaşamanız gerekmektedir.

Seks yapmak ile sevişmeyi hiç bir zaman karıştırmamak gerekir. Seks de duygular değil, ama sevişirken duygularınız harekete geçmektedir. Bu neden ile sizler de aşık olduğunuz insan ile sevişirsiniz. Mutlu bir beraberlik her zaman duygusal yoğunluk ile yaşanmaktadır. Sizler de bu durumu çok iyi değerlendirin.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )