Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Erkekler için cinsellik yöntemleri

Erkekler için cinsellik yöntemleriErkekler için cinsellik yöntemleri

  1. Hazırlıklara erken başlayın: Ne kadar erken cinselliğe hazırlık yaparsanız yani ön sevişmeyi ne kadar uzun tutarsanız ilişkiniz de de o kadar daha fazla mutlu olursunuz.
  2. Tatlı dilli olun: Erkekler heyecana ve baştan çıkarılmaya her zaman hazırdırlar. Kadınlar ise cinselliği duygusal olarak yaşamaktadırlar. Eşinize edeceğiniz tatlı sözler onu çok daha iyi hissetmesine ve sizlere de kendini çok daha iyi hissettirmesine yardımcı olacaktır.
  3. Ön sevişmenin dayanılmaz cazibesi: Ön sevişme kadınlar için çok önemlidir çünkü kadınlar erkeklere göre daha zor orgazm olurlar ve ön sevişme uzun olduğu takdir de çok daha kolay orgazm olmaktadırlar.
  4. Erkeğin rehberinin zaman zaman kadın olması gerekmektedir. Erkeği kadın yönlendirmeyi başarır ise ilişki de çok daha mutlu olacaksınız.
  5. Hassas bölgeler her zaman cinsel birlikteliği en üst noktalara taşımaktadır. Erkeklerin zevk noktalarını bilen kadınlar ilişki de çok daha başarılı olmaktadır.
  6. Fantezilerinize kremler ve vücut losyonlarını da ekleyin bu saye de çok daha zevkli ve birbirinizi hissederek ilişkiye girecek ve çok daha mutlu olacaksınız.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )