Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Erkekler neden hep cinsellik düşünür ?

Erkekler neden hep cinsellik düşünür ?Erkekler neden hep cinsellik düşünür ?

  Erkekler neden hep cinsellik düşünür ? Bu soruya cevap vereceğimiz zaman ilk olarak şunu belirtmemiz gerekiyor. Erkekler her zaman ve her koşul da cinsellik düşünürler. İşte bu inanış erkekler hakkın da ortaya atılmış bir şehir efsanesin den başka bir şey değildir.

Bu inanış bayanların kafasın da ki erkek modelini bu şekil de tasarlamıştır. Ancak bayanların bu inanışlar dan kurtularak gerçeklere itimat etmesi gerekmektedir. Erkekler her zaman cinsellik düşünmezler sadece bu yanlış inanış erkekler hakkın da bu ön yargıyı yaratmıştır.

Mutlu beraberlikler geçirmek için ise bu inanışlar dan kesinlikle kurtulmanız gerekmektedir. Bu yanlış inanışlara cinsel mit adı verilmektedir. Cinsel mitler her zaman sizleri hem sosyolojik, hem fiziksel, hem de psikolojik olarak olumsuz etkileyecek olan inanışlardır.

Sizler de cinsel hayatınız da daha kaliteli zaman geçirmek için her zaman doğru cinsel bilgi sahibi olmak gerekir. Bu yazımız da sizlere erkeklerin her zaman cinsellik düşünmediğini anlatmaya çalıştık umarız başarılı olmuşuzdur.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )