Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Erken Boşalma Nedir ve Nasıl Tedavi Olabilirim

Cinsel ilişki herkesin ihtiyacı olan, düşünüldüğü gibi konuşulması ayıp olmayan temel bir ihtiyaçtır. İnsanlar üremeden neslini çoğaltamaz. Soyunun devamı için gerekli olan cinsel ilişki hiçbir şekilde ayıp veya yapılmaması gereken bir şey değildir.

Cinsel ilişki herkesin ihtiyacı olan, düşünüldüğü gibi konuşulması ayıp olmayan temel bir ihtiyaçtır. İnsanlar üremeden neslini çoğaltamaz. erken boşalmaya çözümSoyunun devamı için gerekli olan cinsel ilişki hiçbir şekilde ayıp veya yapılmaması gereken bir şey değildir. Ergenlik dönemiyle birlikte başlayan cinsel ilişki arzusu kadınlarda menopoz erkeklerde ise düşük testosteron olayının başlangıcıyla sonra erer. Erkeklerde ergenlik dönemi başlangıç yaşı 15-16 iken kadınlarda ise bu yaşın 13-14 e kadar düştüğü görülür. Bu yüzden kadınlar daha erken büyür ve olgunlaşır. İlişkilerle ilgili yaşanabilecek bazı sağlık problemleri de mevcuttur.

Her hastalığın çözümünün mevcut olduğu dünya üzerinde normal karşılanan bu hastalıklar, Türk milleti için ise ayıp bir şeymiş gibi karşılanır. İnsanların söylemeye çekindiği bu tür rahatsızlıklar aslında korkulacak ve ya utanılacak bir şey olmadığı gibi tıbben çözümleri mümkün ve herkesin başına gelebilecek türden bir hastalık türüdür. Öncelikli korku olarak yaşanan ve ayıp olarak görülen erken boşalma problemi ise aynı zamanda en yaygın görülen rahatsızlıktır. Peki, erken boşalma nedir? Erken boşalma literatürde, erkekler için örnek vermek gerekirse, cinsel ilişki esnasında erkeğin istemsiz veya zamansız bir şekilde, penisin vajinaya daha girmeden ya da girdikten hemen sonra boşalması olarak geçer.

Erkeklerde sıkça görülen bu rahatsızlık, cinsel ilişki esnasında büyük sıkıntı yaratmaktadır. Yapılan araştırmalar göstermektedir ki erkeklerin %70 inin bu problemle hayatın vazgeçilmez unsuru olan cinsel ilişkide sıkıntı yaşadığı görülmektedir. Erken boşalan bir erkek her cinsel ilişki esnasında adeta kâbus yaşar ve bu durum da evliliklerde boşanmaya kadar varan problemlere yol açar. Peki, erkekler için büyük bir problem olan erken boşalmanın tedavisi mevcut mudur?

Cinsel birçok hastalığın çözümü olduğu gibi erken boşalmanın da hem tıbbi, hem psikolojik hem de ilaçla tedavisi mümkündür. Eğer erken boşalmadan şikâyetiniz varsa siz de kolaylıkla sitemiz aracılığıyla erken boşalma ürünlerinin toptan veya perakende satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde erken boşalmayı önleyici birçok ilaç grubu, bitkisel karışımlı afrodizyaklar, krem ve losyonlar mevcuttur.

 

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )