Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Erken Boşalma Nedir?

Büyük bir nedeni psikolojik olan , bilinç altında ki kötü izler diyebiliriz. Tabi piskoloji sağlığımız her hastalığı derinden etkiler. Bunun başında bir yerde erken boşalma da geliyor. Tabi bunun tek nedeni piskoloji bozuklukları diyemeyiz.

Büyük bir nedeni psikolojik olan , bilinç altında ki kötü izler diyebiliriz. Tabi piskoloji sağlığımız her hastalığı derinden etkiler. Bunun başında bir yerde erken boşalma da geliyor. Tabi bunun tek nedeni piskoloji bozuklukları diyemeyiz. İlk temel sebep olarak ergenlikte yapılan yanlış mastürbasyonlardır. O zaman yapılan mastürbasyonlarda ki temel amaç rahatlamak , boşalmak ama sadece boşalmak ve tatmin olmaktır. Ergenlikte ki yanlış mastürbasyonlar maalesef ki bunun gibi yanlış tasarıma yol açar. Bir erkek erken boşaldığı için onu kafasında dert eder. Tabi ki bir kere olan bir boşalmadan bahsetmiyoruz burada. Sürekli devam eden bir erken boşalmadır. Her ilişki de istisnasız erken boşalan kısma diyoruz. Hal vaziyet durum böyle olunca erkekte bir cesaretsizlik ve kendine güvenememe gibi bir durum başlıyor ki bu durum çok kötüdür. Empati kursanız anlarsınız.

erken boşalma

O cesaret kırıklığı ile devam eden bir hayatta gireceği her ilişki biraz daha hayal kırıklığı ile sonlanacak ve bireyin kendine olan öz güveni , cesareti bitmeye başlayacak ve eskiden kaynaklanan psikolojik sorunlardan kaynaklanan bu durum yeni psikolojik sorunlara yelken açmaya başlayacaktır. Dolayısı ile psikolojik destek her ne kadar alsanız da bir yere kadar olacaktır. Sonuçta gittiğiniz doktor size sadece sohbet muhabbet çerçevesinde destek verecektir , sadece rahatlatacaktır. Bu kötü durumda sürekli cinsel ilişkiden kaçma taraftarı olacağız , partnerimiz istediği zaman onu tatmin edemeyeceğimiz düşüncesi ile maalesef ki arzuları erteleyeceğiz her iki tarafında. Sürekli cinsel ilişkiden kaçacağız ve bu çiftlerin arasının açılmasına da yol açacaktır. Bir erkeğin kendine olan güvenini yitirmesi , gururunun kırılması ( hele ki böyle bir konu da ) , eşini tatmin edememesi gerçekten zor bir durumdur. İşte devreye orada biz giriyoruz. Toptan halde , perakende , siz nasıl nerede isterseniz isteğinizi kırmadan müşteri memnuniyeti amacı ile destek oluyoruz. Ürünlerimizin hepsi sağlık bakanlığı tarafından onay almıştır , güvenilirdir. Bugüne kadar kullanan insanlardan ters bir tepki ve ya memnuniyetsizlik almamıştır. Size güveninizi bulmanızda yardımcı olmaya geliyoruz.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )