Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Erken Boşalma Sorunu

Erken  Boşalma Sorunu

Erken boşalma sorunu ülkemiz de ve dünya da en çok yaşanan cinsel işlev bozukluğudur. Bu sorun bir çok erkeğin kabusu haline gelen ilişkiler de çok büyük problemler yaratan ve çiftlerin arasın da sorunlar yaratan bir problemdir. Erken boşalma bir erkeğin cinsel ilişkiye girmeden hemen önce ya da girdikten bir kaç dakika sonra isteği dışında boşalması durumuna denmektedir. Erken boşalma sorunu sürekli ya da dönemsel olarak yaşanan bir rahatsızlık olsa da tedavisi mümkün.

Erken boşalma sorunu genel olarak psikojenik nedenlerden dolayı meydana gelmektedir. Aşırı stres, anskiyete, yorgunluk, düzensiz yaşam, kişinin cinsellik hakkın da eksik bilgisi erken boşalma sorunun meydana gelmesine neden olmaktadır. Cinsel yaşamınız da bu traz sorunlarla karşılaştığınız da bir an önce bu sorunlardan kurtulmanız gerekmektedir.

İlerleyen rahatsızlıklar sizleri çok daha büyük problemlerle karşı karşıya getirebilir. Zamanın da tedavi cinsel yaşam için çok büyük önem taşımaktadır. Daha mutlu yarınlar geçirmek için sizler de cinsel hayatınıza daha fazla önem veriniz…

erken boşalma

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )