Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Erken Boşalma Tedavisi ve Çözüm Yolları

   Erken boşalma ne kadar da cinsel hastalık , rahatsızlık gibi görünse de katiyen bir problem değil sadece bir cinsel uyumsuzluktan ibarettir. Uyum cinsel ilişkinin başrolünü kimseyle paylaşmayan bir kavramdır. Cinsellikte uyum , her iki tarafında memnun olmasını sağlar ynai cinselliğin herşeyidir uyum. Bunu , karşı tarafı tatmin edememe , kadının biz erkeklerden sonra boşalmasını kafaya takma , ondan dolayı ruhen çökme olarak değil de cinsel bir uyumsuzluk olarak görmeliyiz.

Bunu kalıcı bir sorun olarak değil de çözelebilecek bir durum olarak görmeliyiz önce. İlaçlardan önce kendi aklımızda bunu kabullenmeli , buna inanmalıyız ki hastalıklarda en başta gelen piskoloji sağlığımız dirençli ve yerinde olsun. Bize en çok yardımı yapacak olan o dur çünkü. Erken boşalma çeşitleri ; – Penisin daha vajinaya girmeden boşalması, ileri erken boşalma. – Penis vajina da iken 1 dakika ve ya da daha da altı süre de boşalması, orta seviye de erken boşalma. – Penis vajidaya girmiş durumda 1 ile 5 dakika arasında ki boşalma, erken boşalma. Erken boşalma bu üç çeşitten ibarettir. Bu üçünü ele alarak bakarsak normal bir ilişki de ki boşalma süresi de 5 dakikadan fazla olan bir boşalma süresidi. Ama söylediğimiz gibi bu daha çok bireye daha doğrusu çiftlerin durumuna ve uyumlarına bağlıdır.

erken boşalma

Bunu ilk önce partnerimizle konuşarak çözmeyi denemeliyiz. Onun bizden beklentilerini , bizim ondan beklentilerimizi dile getirmeliyiz. Verilenler ve istenilenleri bir ortaya dökmeliyiz bunların çerçevesinde ortaya çıkan sonucu da. Yukarıda da bir çok kez belirttiğimiz gibi bu kişisel bir sorun değil sadece uyumsuzluktur. Bu uyuma da çözüm bulamadık mı ? O zaman bilime doğru yönelme vakti gelmiş bulunmakta arkadaşlar. Sağlık bakanlığından onaylı , herhangi bir yanetkisi bulunmayan ve tamamen bitkisel hammedelerden yararlanılarak üretilmiş  ( stag  )ilaçlarımız ile sizi bu dertten biz kurtarıyoruz. Bunu rahatsızlığı bir rahata , zevke dönüştürüyoruz. Beraber güvenle katedeceğimiz bu yolda perakende ya da toptan satış olarak seçeneklerimiz de mevcuttur. Artık zevkli bir yaşam bizi bekliyor.

 

17 Aralık 2013, 19:50

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )