Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Erken Boşalmadaki Piskolojik Sorunlar

Piskolojik sorunlar her türlü hastalığın , uğursuzluğun , ruhsal çöküntünün , kanserin , ufak hastalıkların , depresyonun , beyinsel hastalıkların en başında gelir. Piskoloji insan hayatında her zaman en önemli yerlerinden birisidir.

Piskoloji bozukluklarının ana sebebi çocukluktan hatta aklımızın ermediği çağlardan gelen sorunlardır. Aile içi şiddet , yakın birini kaybetme , okulda ki dışlanmışlıklar , arkadaşlıklarda ki dalga konuları , fiziksel bozukluklardır. Bunlar erken boşalmaya , çocukken altına kaçırmaya gibi bir çok konu da engeldir. Erken boşalmada ki temel bozukluklardan birkaç örnek ise ; aşırı stress , fazla heyecanlanma , adrenaliln seviyesinde ki seri artış , uzun süre ilişkiye girmeme , partneri iyi tanımama , onunla olan uyumsuzluklar , cinsel anlamda fazla bilgi sahibi olamama gibi şeyler cinsel açıdan bireyi etkileyerek erken boşalmasına sebep olur.

erken-bosalma

Bunlar geçmişten gelen bozukluklardır. Bu bozukluklarla beraber gelen bu sorun yeni psikolojik bozukluklara , sorunlara , çekimserliğe hatta ve hatta yalnızlığa yol açar. Bunu önleme de illaki psikolojik destek almak gerekmektedir ama işin bilimsel yoluna saptığımız taktirde ki bu şart olacak bir çok ilaç , krem vesaire gibi ürünler devreye girecektir. Bunların kullanımı kişinin erken boşalma sorununu azaltarak yok denebilecek bir seviyeye gelmesine yardımcı olacaktır. Bu ilaçlar bize yardımcı oldukça mutlu ve keyifli dakikalar geçirmemizi sağlayacaktır. Bununla paralel olarak kafamız rahat olacak ve piskolojimiz ciddi anlamda düzelecektir.

Bu ilaçlar sayesinde ön sevişmelerimizi uzun tutup daha tutkulu ve istekli , karşılıklı memnuniyet sağlanarak çiftlere sosyal hayata daha pozitif bakmaya yetecektir. Bu da sağlıklı bir toplum ve işinin başında çalışan mutlu bireyler oluşturarak kafamızdan hiç değilse bu büyük sorunu atmış olacağız. Bu sorun yaşamımızda önemli bir kötü rol oynar ki biz de bu rolü pozitif yaşamaya çevirmek için bu mucizevi ilaçları kullanıyoruz. İşinde profesyonel olan jigolalar bile bazen bu ilaçlara ihtiyaç duymaktadırlar. Biz de bu noktada araya girerek sizlere güzel bir yaşam temenni ediyoruz.  Toptan veya perakende olarak satışlarda.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )