Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Erken Boşalmanın Çiftler Üzerinde ki Etkisi

Tüm gün işte çalışırken hayat arkadaşımı düşleyip , hayaller kurarken geceleri eve gittiğimde karşılaştığım hüsran beni kötü alışkanlıklara itiyor. Bu yüzden alkol ve sigara bağımlılığım var. Ailem benden çocuk bekliyor fakat ben eşimin yanına gitmeye korkar oldum. Onu her defasında hayal kırıklığına uğratmak beni derinden etkiliyor.

Bir arkadaşım cinsel ilaçarla ilgili beni bilgilendirmişti ama fakat bunlara kulak asmayıp çekilmez hayatımı sürdürüyorum. Bunu denemek yerine klasik yollarla aktara devamlı gidip ve koca karı ilaçlarını kullanmayı büyük oranda kullanıyordum. Eşimin yüzüne bakamadığımdan bunları kullandıktan sonra mastürbasyon yaparak boşalma süremi ölçüyordum. Fakat arkadaşım sayesinde sonunda dize gelip ilaçları kullanmaya başladım ve yaptıklarımın ne kadar saçma olduğunuz anladım. Bu ilaçlar hayatımı büyük oranda düzeltmeye , yoluna sokmaya başadı. İlk ilacı aldığımda her zaman yaptığım gibi mastürbasyon yaparak zaman ölçme yapıyordum bir raddeden sonra elimdeki saati bırakıp devam ettim ve bir türlü boşalamıyordum. Hayatımın en mutlu dakikalarıydı. Artık bende eşimi sonuna kadar mutlu edebilecektim. İkinci kez ilacı kullandığımda eşim bunun farkında değildi ve büyük şaşkınlıklar içerisindeydi ayrıca o gün bizim için önemli bir gündü. Evlilik yıl dömümüz idi. Aldığım hediyeyi unutup tüm gece boyunca o yaşadığımız ve özlemle beklediğimiz o sıcak dakikaların mutluluğunu anlatıyordu. Onu hiç bu kadar mutlu kendimi hiç bu kadar güçlü hissetmemiştim.

O mutlu oldukça kendime güvenim artıyordu. Artık bir çocuğumuz hatta daha düzenli ve saygılı bir ilişkimiz var. Darda kaldıkça bu ilaçlara başvuruyorum ve her defasında aynı kalite de sonuçlar alıyorum. Bu hikaye her erkeğin başından geçebilecek olağan bir hikayedir. Bunda gurur kırıklığı , cesaretsizlik gibi erkeğe zor anlar yaşatan psikolojik sorunlar yarattığını görüyoruz. Bu bir erkek için ciddi anlamda bir kabus ve düşkırıklığıdır. Partner içinse tam hediye kutusunu açarken içindeki incecik kolyeden farksızdır. Bu nokta da ilaç firmamız sizin yardımınıza hızır gibi yetişmekteyiz. Size beklediğniz , hasret duyduğunuz . özgüvenli , heyecan dolu , güçlü dakikalara tekrar kavuşmanızda yol gösterici oluyoruz , toptan ya da perakende satışlarımız ile birlikte.

 

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )