Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Eşiniz de erken boşalma sorunumu var ?

erken boşalmaEşiniz de erken boşalma sorunumu var ?

  Sağlıklı olan bir boşalma süresi hem erkek için hem de eşi için çok önemli bir durumdur. Çok hızlı bir şekil de gerçekleşen ve çiftlerin mutsuzluk yaşamasına neden olan kısalıktaki cinsel birliktelikler tatminsizlik, hayal kırıklığı, moral bozukluğu yaratabiliyor. Erken boşalma problemini çiftlerin ortak problemi olarak değerlendirmek gerekmektedir. Ortak tatmini azaltacak süre de boşalmak hem erkeğin hem de bayanın ilişkiden aldığı hazzı azaltmaktadır. 

   Erken boşalma erkekler de stres, öz güven eksikliği, hayal kırıklığı, utanç, endişe gibi hislere neden olabilmektedir.Eşleri erken boşalan çiftler de bayanların ilişkiden aldığı haz ve zevk duyguları azalabiliyor. Erken boşalma yaşayan erkeklerin 3 tanesinden 1 i depresyon da iken bayanlar da da her 4 bayandan bir tanesi cinsel isteksizlik yaşamaktadır. 

Erken boşalma sorunu erkeklerin en çok yaşadıkları problemlerden bir tanesi olduğu için kadın da erkek de bu sorunun başların da bu konu hakkın da konuşmaktan çekinmektedir. Bu neden ile de sorun daha da fazla büyüyerek içinden çıkılmaz bir hal almaktadır…

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )