Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Geciktirici Sprey Etkileri

Her kısa süren ilişkilerde iki tarafta yaşanan mutluluk seanslarının kısa sürmesinden pek hoşlanmaz. Çoğu erkeklerde görülebilen erken boşalma durumu erkeği hem psikoloji hem de sinirsel durumlara sokabilmektedir. Bu durumun çözümünü bulmaya çalışan erkekler çeşitli yollara başvurabilmektedirler, örneğin internet ortamında satılan geciktirici prezervatifler, geciktirici spreyler, doğal sanılan ürünler v.b gibi fakat bunlara başvurup ulaşanlar çoğu üründen memnun kalmayıp dertlerini yaşamaktadırlar. Bizim size şu anda web sitemizde satışı sunulan stag delay 9000 sprey ile tanıştırmak isteriz. Daha önce denemediyseniz kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

Bu ürünün yaklaşık 45 yıllık mazisi vardır. Yurtdışından (Almanyadan) İthal olarak stagÜlkemizde gerekli izinleri alınmış olup satışa sunulmuş bir üründür. Stag spreyin herhangi bir yan etkisi kesinlikle yoktur. İlişkiye girmeden 15 dk. öncesinde 3 kes erkeklik organının uç kısmına püskürtülür. Ürün herhangi bir uyuşma gibi problem vermemektedir. İddia ediyoruz bu ürün artık vazgeçilmeziniz olacaktır. Memnun kalmadığınız takdirde paranız firmamız tarafından geri iadesi yapılmaktadır. Yan tarafta bulunan stag spreyin üretim tesisini izleyerek siz karar verin bu duruma.

Geciktirici Sprey

Erken boşalma durumuna yardımcı geciktirici sprey; Her sağlıklı erkek daha doğrusu sağlıklı bir cinsel hayatı olsun isteyen her çift uzun bir cinsel ilişki yaşamak ister. erken boşalmak son derece ciddi bir sorun olarak kabul edilmekte ve bu sorun yüzünden çiftler arasında istenmeyen hatta sonu ayrılıklara kadar varan durumlar gözlenmektedir. Erken boşalma sorunu sebebi ile çiftler arasında sağlıksız ilişkiler yaşanmaktadır. Arzulanan cinsel hayat her iki tarafında doyuma ulaşması ile mümkündür. Bu yüzden geciktirici sprey oldukça önem arz eden bir üründür. Piyasada son derece fazla sayıda bulunan ve geciktirici özelliği taşıyan yada taşıdığı öne sürülen bir çok ürün kısa sürede ortadan kalkmakta ve üretimi durmaktadır. Bunun sebebi ise elbette kalitesinin düşüklüğü yani işe yaramamasıdır. Stag geciktirici sprey, yeni bir ürün olmayıp yaklaşık 40 yıl gibi uzun bir süredir sadece ülkemizde değil, tüm Dünya’da kullanılan ve tercih edilen bir üründür. Geciktirici sprey sektörü suistimale açık bir konumda olup burada sağlık konusunda ayrıca düşünmek gereklidir. Stag 9000 Avrupa ve Amerika gibi sağlık konusunda son derece titiz olan ülkelerde bile tüm denetlemelerden başarı ile geçerek üretilen bir çözüm ürünüdür.

geciktirici_slide(1)

Geciktirici Sprey Nedir ?

Geciktirici sprey, isminde anlaşılacağı gibi sprey şeklinde kullanılan yani sıkılarak kullanılan ve erkeğin erken boşalmasını önleyen sprey üründür. Ereksiyonu tamamlanmış olan erkek cinsel organına doğrudan sıkılarak uygulanan bu sprey ürün, cinsel organ üzerinde temas hissini azaltır ve kaygan bir zemin oluşturarak cinsel işlev sırasında alınan temassal etkiyi minimuma düşürerek çok daha fazla uzun süre cinsel aktivite oluşmasını sağlar. Kısacası erken boşalmayı önler. Stag Sprey erkeğe bu desteğe verirken partnerinizin alacağı keyfi kesinlikle etkilemez. Bununla birlikte gerek erkek gerekse kadın için her hangi bir sağlık sorunu oluşturmaz. Stag Delay 1 kutusu ile 100 ve üzeri kez sıkılabilir.

Geciktirici Sprey Kullanımı

Kullanımı son derece basit olan stag sprey, cinsel ilişkiden yaklaşık 15 dakika kadar önce ortalama 3 kez sıkılarak sprey içerisinde bulunan etkin maddelerin aktif olması için beklenir. Bunun dışında kullanımı açısından başka bir şeye gerek olmamakla birlikte cinsel organın özellikle uç kısımlarına uygulama yapılması ile daha etkili sonuç alınmaktadır. Genel anlamda stag delay spreyin kullanımı ile etkin sonuçlar alındığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Kullanımı kolay olan stag sprey, ayrıca ozonla dost bir teknoloji ile üretilmiştir ve toksik değildir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )