Stag Delay Türkiye Ürün Görseli

Stag Delay Türkiye

Hiç bu durumu bu açıdan düşündünüz mü? Aslında düzenli bir cinsel hayata sahip biri çok hızlı kilo verebilir. Bunu biliyor muydunuz?

Kesinlikle bu konuda ciddiyiz. Yetişkin bir erkeğin normalde 1700 ile 2500 arası kalori yakması gerekir. Yetişkin bir kadının ise ortalama olarak 1500 ile 2000 kalori arası yakması gerekiyor. Peki 45 dakikalık bir cinsel ilişkide kaç kalori yakılır? Kesinlikle çok büyük bir miktar yakılır.

Normal bir cinsel ilişkide ortalama olarak 45 dakika ilişkiye girerseniz yaklaşık olarak 250 kalori enerji harcamış olursunuz. Bu 45 dakika içerisinde ne kadar aktif olduğunuza bağlı olarak değişebilmektedir. Özellikle eğer çok daha hareketli iseniz 250 kaloriden çok daha fazlasını yakabilirsiniz. Daha yavaş iseniz daha azını yakabilirsiniz.

Fakat azami değer olarak 250 kalori deniyor. Ancak sağlıklı bir cinsel yaşam istiyorsanız dengeli beslenmelisiniz. Bu çok önemli bir faktördür. İyi beslenme ve dengeli beslenme derken anlatmak istediğimiz düşük yağlı yiyeceklerin tüketimi ve daha çok sebze ağırlıklı yönelmedir. Tüm bunları yaparsanız günlük kalori yakma miktarınızı maksimuma çıkarırsınız ve kısa bir süre içerisinde kilo verebilirsiniz.

Cinsel İlişkide Kaç Kalori Yakılır?

Cinsel İlişkide Kaç Kalori Yakılır?

Stag Delay Türkiye

Erken boşalmanın sebepleri ve dereceleri; Tüm Dünya kapsamında çoğu erkek erken boşalma sorunu yaşamaktadır. Bunun başlıca nedenleri ise şunlardır.

1-     Erken boşalan erkek kendini ve partnerini mutlu edememekle kalıp psikolojik sorunlar içeirsine girebilmektedir. 2- Erkeklerin erken boşalmasının sebebi iş ve normal gün hayatınca yaşadığı stres ve psikolojik kaynaklardan oluşmaktadır. 3- Ev geçindirme derdi mutsuz yaşam çoğu erkeklerin psikolojik sorunu haline gelerek cinsel yaşamlarınıda etkilemektedir. Erken boşalmanın sebepleride hemen hemen bunlara yakındır. Bu gibi durumlarda mutsuz olup ne kendinizi nede partnerinizi mutsuzluk hissine kaptırmayın. Biz her zaman yanınızdayız. Sizlere sunacağımız yardımcı ürünler ile erken boşalma sorununuz ortadan kalkacaktır. 7×24 sipariş hattımızı arayarak uzman arkadaşımızın size sunacağı ürünü kullanarak bu gibi sorun ve dertlerinizden artık kurtulabileceksiniz.

 

Stag Delay Türkiye

Erken Boşalıyorum Ne Yapmalıyım Forum; başlığından da anlaşıldığı üzere bu tip sorunlar yaşayan insanlar çözümleri forumlarda aramaktadır.

İnternetin bize sunmuş olduğu faydaları genellikle makale ve forum sitelerinde aramaktayız. başlıktanda anlaşıldığı üzere erken boşalan kimse, erken boşalıyorum ne yapabilirim forum yazıp aratarak kendisine çözüm yolları aramaktadır. Fakat bu gibi çözümlerde fazla etki sağlayamamaktadırlar. Sizde sitemizden yardımcı makaleleri okuyarak veya 7×24 destek veren sipariş hattımızı arayarak uzmanlarımızdan cevap alabilir sorununuzun giderilmesinde size yardımcı olabiliriz.

 

Stag Delay Türkiye

Erken Boşalmanın Nedenlerinden bahsedecek olursak – Neden erken boşalıyorum ? – sorusuna yanıt olarak;
Erken boşalma büyük sorunlu vakaların sadece yüzde birinden az kısmı bedensel bir takım sorunlara dayanabilmektedir.

Geriye kalan kısmıda vücütsal (bedensel) değil aslında tamamen psikolojiktir, bu durumu büyük ihtimalle kontrol etmeyi bilmemekten oluşur ve çok kısa sürede terapi ile tedavi de edilebilmektedir. Erken boşalma durumu, denildiği zaman gerçekten bu durum tamamı ile psikolojik durumdan ibarettir. Bu durum hem sizi hemde daha çok partnerinizi rahatsız ve mutsuz edebilmekte. Bu durumu hızlı çözmenize yardımcı olacak tamamı ile doğal bir ürünü de tavsiye etmek istiyoruz bizleri 7*24 destek ve sipariş hattımızdan arayarak bu durumunuza uzmanımızca çare bulabilirsiniz. Sitemiz Size sunacağı ürün veya ürünleri uygun fiyatı ve orijinalliği ile size kullanmanızı tavsiye etmektedir. Ayrıyeten ödeme konusunda gayet başarılı vede kolay imkanlar sağlamaktadır.

 

Stag Delay Türkiye

Tüm gün işte çalışırken hayat arkadaşımı düşleyip , hayaller kurarken geceleri eve gittiğimde karşılaştığım hüsran beni kötü alışkanlıklara itiyor. Bu yüzden alkol ve sigara bağımlılığım var. Ailem benden çocuk bekliyor fakat ben eşimin yanına gitmeye korkar oldum. Onu her defasında hayal kırıklığına uğratmak beni derinden etkiliyor.

Bir arkadaşım cinsel ilaçarla ilgili beni bilgilendirmişti ama fakat bunlara kulak asmayıp çekilmez hayatımı sürdürüyorum. Bunu denemek yerine klasik yollarla aktara devamlı gidip ve koca karı ilaçlarını kullanmayı büyük oranda kullanıyordum. Eşimin yüzüne bakamadığımdan bunları kullandıktan sonra mastürbasyon yaparak boşalma süremi ölçüyordum. Fakat arkadaşım sayesinde sonunda dize gelip ilaçları kullanmaya başladım ve yaptıklarımın ne kadar saçma olduğunuz anladım. Bu ilaçlar hayatımı büyük oranda düzeltmeye , yoluna sokmaya başadı. İlk ilacı aldığımda her zaman yaptığım gibi mastürbasyon yaparak zaman ölçme yapıyordum bir raddeden sonra elimdeki saati bırakıp devam ettim ve bir türlü boşalamıyordum. Hayatımın en mutlu dakikalarıydı. Artık bende eşimi sonuna kadar mutlu edebilecektim. İkinci kez ilacı kullandığımda eşim bunun farkında değildi ve büyük şaşkınlıklar içerisindeydi ayrıca o gün bizim için önemli bir gündü. Evlilik yıl dömümüz idi. Aldığım hediyeyi unutup tüm gece boyunca o yaşadığımız ve özlemle beklediğimiz o sıcak dakikaların mutluluğunu anlatıyordu. Onu hiç bu kadar mutlu kendimi hiç bu kadar güçlü hissetmemiştim.

O mutlu oldukça kendime güvenim artıyordu. Artık bir çocuğumuz hatta daha düzenli ve saygılı bir ilişkimiz var. Darda kaldıkça bu ilaçlara başvuruyorum ve her defasında aynı kalite de sonuçlar alıyorum. Bu hikaye her erkeğin başından geçebilecek olağan bir hikayedir. Bunda gurur kırıklığı , cesaretsizlik gibi erkeğe zor anlar yaşatan psikolojik sorunlar yarattığını görüyoruz. Bu bir erkek için ciddi anlamda bir kabus ve düşkırıklığıdır. Partner içinse tam hediye kutusunu açarken içindeki incecik kolyeden farksızdır. Bu nokta da ilaç firmamız sizin yardımınıza hızır gibi yetişmekteyiz. Size beklediğniz , hasret duyduğunuz . özgüvenli , heyecan dolu , güçlü dakikalara tekrar kavuşmanızda yol gösterici oluyoruz , toptan ya da perakende satışlarımız ile birlikte.

 

 

Stag Delay Türkiye

Piskolojik sorunlar her türlü hastalığın , uğursuzluğun , ruhsal çöküntünün , kanserin , ufak hastalıkların , depresyonun , beyinsel hastalıkların en başında gelir. Piskoloji insan hayatında her zaman en önemli yerlerinden birisidir.

Piskoloji bozukluklarının ana sebebi çocukluktan hatta aklımızın ermediği çağlardan gelen sorunlardır. Aile içi şiddet , yakın birini kaybetme , okulda ki dışlanmışlıklar , arkadaşlıklarda ki dalga konuları , fiziksel bozukluklardır. Bunlar erken boşalmaya , çocukken altına kaçırmaya gibi bir çok konu da engeldir. Erken boşalmada ki temel bozukluklardan birkaç örnek ise ; aşırı stress , fazla heyecanlanma , adrenaliln seviyesinde ki seri artış , uzun süre ilişkiye girmeme , partneri iyi tanımama , onunla olan uyumsuzluklar , cinsel anlamda fazla bilgi sahibi olamama gibi şeyler cinsel açıdan bireyi etkileyerek erken boşalmasına sebep olur.

erken-bosalma

Bunlar geçmişten gelen bozukluklardır. Bu bozukluklarla beraber gelen bu sorun yeni psikolojik bozukluklara , sorunlara , çekimserliğe hatta ve hatta yalnızlığa yol açar. Bunu önleme de illaki psikolojik destek almak gerekmektedir ama işin bilimsel yoluna saptığımız taktirde ki bu şart olacak bir çok ilaç , krem vesaire gibi ürünler devreye girecektir. Bunların kullanımı kişinin erken boşalma sorununu azaltarak yok denebilecek bir seviyeye gelmesine yardımcı olacaktır. Bu ilaçlar bize yardımcı oldukça mutlu ve keyifli dakikalar geçirmemizi sağlayacaktır. Bununla paralel olarak kafamız rahat olacak ve piskolojimiz ciddi anlamda düzelecektir.

Bu ilaçlar sayesinde ön sevişmelerimizi uzun tutup daha tutkulu ve istekli , karşılıklı memnuniyet sağlanarak çiftlere sosyal hayata daha pozitif bakmaya yetecektir. Bu da sağlıklı bir toplum ve işinin başında çalışan mutlu bireyler oluşturarak kafamızdan hiç değilse bu büyük sorunu atmış olacağız. Bu sorun yaşamımızda önemli bir kötü rol oynar ki biz de bu rolü pozitif yaşamaya çevirmek için bu mucizevi ilaçları kullanıyoruz. İşinde profesyonel olan jigolalar bile bazen bu ilaçlara ihtiyaç duymaktadırlar. Biz de bu noktada araya girerek sizlere güzel bir yaşam temenni ediyoruz.  Toptan veya perakende olarak satışlarda.

 

Stag Delay Türkiye

   Erken boşalma ne kadar da cinsel hastalık , rahatsızlık gibi görünse de katiyen bir problem değil sadece bir cinsel uyumsuzluktan ibarettir. Uyum cinsel ilişkinin başrolünü kimseyle paylaşmayan bir kavramdır. Cinsellikte uyum , her iki tarafında memnun olmasını sağlar ynai cinselliğin herşeyidir uyum. Bunu , karşı tarafı tatmin edememe , kadının biz erkeklerden sonra boşalmasını kafaya takma , ondan dolayı ruhen çökme olarak değil de cinsel bir uyumsuzluk olarak görmeliyiz.

Bunu kalıcı bir sorun olarak değil de çözelebilecek bir durum olarak görmeliyiz önce. İlaçlardan önce kendi aklımızda bunu kabullenmeli , buna inanmalıyız ki hastalıklarda en başta gelen piskoloji sağlığımız dirençli ve yerinde olsun. Bize en çok yardımı yapacak olan o dur çünkü. Erken boşalma çeşitleri ; – Penisin daha vajinaya girmeden boşalması, ileri erken boşalma. – Penis vajina da iken 1 dakika ve ya da daha da altı süre de boşalması, orta seviye de erken boşalma. – Penis vajidaya girmiş durumda 1 ile 5 dakika arasında ki boşalma, erken boşalma. Erken boşalma bu üç çeşitten ibarettir. Bu üçünü ele alarak bakarsak normal bir ilişki de ki boşalma süresi de 5 dakikadan fazla olan bir boşalma süresidi. Ama söylediğimiz gibi bu daha çok bireye daha doğrusu çiftlerin durumuna ve uyumlarına bağlıdır.

erken boşalma

Bunu ilk önce partnerimizle konuşarak çözmeyi denemeliyiz. Onun bizden beklentilerini , bizim ondan beklentilerimizi dile getirmeliyiz. Verilenler ve istenilenleri bir ortaya dökmeliyiz bunların çerçevesinde ortaya çıkan sonucu da. Yukarıda da bir çok kez belirttiğimiz gibi bu kişisel bir sorun değil sadece uyumsuzluktur. Bu uyuma da çözüm bulamadık mı ? O zaman bilime doğru yönelme vakti gelmiş bulunmakta arkadaşlar. Sağlık bakanlığından onaylı , herhangi bir yanetkisi bulunmayan ve tamamen bitkisel hammedelerden yararlanılarak üretilmiş  ( stag  )ilaçlarımız ile sizi bu dertten biz kurtarıyoruz. Bunu rahatsızlığı bir rahata , zevke dönüştürüyoruz. Beraber güvenle katedeceğimiz bu yolda perakende ya da toptan satış olarak seçeneklerimiz de mevcuttur. Artık zevkli bir yaşam bizi bekliyor.

 

17 Aralık 2013, 19:50

Stag Delay Türkiye

İlişkilerde Erken Boşalmak

Hepimizin bildiği üzere, çoğumuz kabullenmese de bu dert hemen hemen hepimizin başına gelebilir veya gelmeyeceği anlamına gelmez. Erken boşalmak arabanın yarı yolda yakıtının bitmesi gibidir. Bu durumda hem sizin cinsel isteğiniz kaybolur hem partnerinizi tatmin edemezsiniz. Tabi bu arada gururumuzda yerlere serilmiş olur. Partnerimizi kaybetme durumuna bile gelebiliriz. Şifalı ot ,mesir macunu gibi eski yöntemlerin işe yaradığına günümüz çocukları bile inanmıyor artık.

Hepimizin bildiği üzere, çoğumuz kabullenmese de bu dert hemen hemen hepimizin başına gelebilir veya gelmeyeceği anlamına gelmez. Erken boşalmak arabanın yarı yolda yakıtının bitmesi gibidir. Bu durumda hem sizin cinsel isteğiniz kaybolur hem partnerinizi tatmin erekn boşalıyorumedemezsiniz. Tabi bu arada gururumuzda yerlere serilmiş olur. Partnerimizi kaybetme durumuna bile gelebiliriz. Şifalı ot ,mesir macunu gibi eski yöntemlerin işe yaradığına günümüz çocukları bile inanmıyor artık. Bu durumun bir çok nedeni olabilir. Bunlar saymakla bitmez. Psikoloji bozukluğu , uzun süre cinsel ilişkiye girmemek , aşırı cinsel istek , dengeli beslenmemek , sigara ve alkol kullanmak , kullandığımız bazı ilaçlar vb bir sürü sebep. Ve bu durum her yaştaki erkeğin her an başına gelebilecek , huzursuz edici , bir yaşam gerçeğidir. Genellikle bu durum arkadaş ortamında gizlenir ve erken boşalma gerçeği kabul edilmez. Bu durum sizi “ bir tek bende mi oluyor ?” kaygısına yöneltmesin. Bu durum her erkeğin başına gelebilir. Düşünsenize zorlanarak ikna ettiğiniz partnerinizi ilişkinin ikinci dakikasında yalnız bırakıyorsunuz. Sizce bir daha sizinle beraber olmak ister mi ? Rezil olmanızda bunu cabasıdır. Ama bu durum sanıldığı kadarda çözülemez bir durum değildir. Bilimsel araştırmalar sonucu ortaya çıkan erken boşalma sebeplerini ortadan kaldıran ilaçlarla bu sorunun çözülmesi mümkündür. Vücuda zarar vermeden , cinsel isteğinizi hat safhada tutup, erken boşalmaktan kurtulmuş bir şekilde partnerinizin gözünde güçlü bir erkek olabilirsiniz. Ufak tefek sorunlar yüzünden araların açılmasına hiç gerek var mı? Bunlar gerçek anlamda çözülemez içerisinden çıkılamaz dertler değildir. Bizim amacımızda tam olarak budur. Sizleri mağdur etmemek , partnerlerin arasına çözülemez sorunlar yüzünden giren kara kediyi kovalamak. Bilimsel bir yol ile yaklaşan firmamız eski , dilde , efsaneleşmiş şekilde değil tamamen bilim ışığı içerisinde yaklaşıyor bu konuya. Uzman kadromuz ile bir çok kez denenmiş bir tecrübe ile piyasaya sürüyoruz. Küçük dertleri kafanıza takmaktan kurtarmak istiyoruz sizi. Ürünümüzü toptan ya da perakende olarak satın alabilirsiniz , orası size kalmış. Her fiyata uygun , gözünüzde büyütmeyeceğiniz fiyatlar.

Stag Delay Türkiye

Büyük bir nedeni psikolojik olan , bilinç altında ki kötü izler diyebiliriz. Tabi piskoloji sağlığımız her hastalığı derinden etkiler. Bunun başında bir yerde erken boşalma da geliyor. Tabi bunun tek nedeni piskoloji bozuklukları diyemeyiz.

Büyük bir nedeni psikolojik olan , bilinç altında ki kötü izler diyebiliriz. Tabi piskoloji sağlığımız her hastalığı derinden etkiler. Bunun başında bir yerde erken boşalma da geliyor. Tabi bunun tek nedeni piskoloji bozuklukları diyemeyiz. İlk temel sebep olarak ergenlikte yapılan yanlış mastürbasyonlardır. O zaman yapılan mastürbasyonlarda ki temel amaç rahatlamak , boşalmak ama sadece boşalmak ve tatmin olmaktır. Ergenlikte ki yanlış mastürbasyonlar maalesef ki bunun gibi yanlış tasarıma yol açar. Bir erkek erken boşaldığı için onu kafasında dert eder. Tabi ki bir kere olan bir boşalmadan bahsetmiyoruz burada. Sürekli devam eden bir erken boşalmadır. Her ilişki de istisnasız erken boşalan kısma diyoruz. Hal vaziyet durum böyle olunca erkekte bir cesaretsizlik ve kendine güvenememe gibi bir durum başlıyor ki bu durum çok kötüdür. Empati kursanız anlarsınız.

erken boşalma

O cesaret kırıklığı ile devam eden bir hayatta gireceği her ilişki biraz daha hayal kırıklığı ile sonlanacak ve bireyin kendine olan öz güveni , cesareti bitmeye başlayacak ve eskiden kaynaklanan psikolojik sorunlardan kaynaklanan bu durum yeni psikolojik sorunlara yelken açmaya başlayacaktır. Dolayısı ile psikolojik destek her ne kadar alsanız da bir yere kadar olacaktır. Sonuçta gittiğiniz doktor size sadece sohbet muhabbet çerçevesinde destek verecektir , sadece rahatlatacaktır. Bu kötü durumda sürekli cinsel ilişkiden kaçma taraftarı olacağız , partnerimiz istediği zaman onu tatmin edemeyeceğimiz düşüncesi ile maalesef ki arzuları erteleyeceğiz her iki tarafında. Sürekli cinsel ilişkiden kaçacağız ve bu çiftlerin arasının açılmasına da yol açacaktır. Bir erkeğin kendine olan güvenini yitirmesi , gururunun kırılması ( hele ki böyle bir konu da ) , eşini tatmin edememesi gerçekten zor bir durumdur. İşte devreye orada biz giriyoruz. Toptan halde , perakende , siz nasıl nerede isterseniz isteğinizi kırmadan müşteri memnuniyeti amacı ile destek oluyoruz. Ürünlerimizin hepsi sağlık bakanlığı tarafından onay almıştır , güvenilirdir. Bugüne kadar kullanan insanlardan ters bir tepki ve ya memnuniyetsizlik almamıştır. Size güveninizi bulmanızda yardımcı olmaya geliyoruz.

 

Stag Delay Türkiye

Cinsel ilişki herkesin ihtiyacı olan, düşünüldüğü gibi konuşulması ayıp olmayan temel bir ihtiyaçtır. İnsanlar üremeden neslini çoğaltamaz. Soyunun devamı için gerekli olan cinsel ilişki hiçbir şekilde ayıp veya yapılmaması gereken bir şey değildir.

Cinsel ilişki herkesin ihtiyacı olan, düşünüldüğü gibi konuşulması ayıp olmayan temel bir ihtiyaçtır. İnsanlar üremeden neslini çoğaltamaz. erken boşalmaya çözümSoyunun devamı için gerekli olan cinsel ilişki hiçbir şekilde ayıp veya yapılmaması gereken bir şey değildir. Ergenlik dönemiyle birlikte başlayan cinsel ilişki arzusu kadınlarda menopoz erkeklerde ise düşük testosteron olayının başlangıcıyla sonra erer. Erkeklerde ergenlik dönemi başlangıç yaşı 15-16 iken kadınlarda ise bu yaşın 13-14 e kadar düştüğü görülür. Bu yüzden kadınlar daha erken büyür ve olgunlaşır. İlişkilerle ilgili yaşanabilecek bazı sağlık problemleri de mevcuttur.

Her hastalığın çözümünün mevcut olduğu dünya üzerinde normal karşılanan bu hastalıklar, Türk milleti için ise ayıp bir şeymiş gibi karşılanır. İnsanların söylemeye çekindiği bu tür rahatsızlıklar aslında korkulacak ve ya utanılacak bir şey olmadığı gibi tıbben çözümleri mümkün ve herkesin başına gelebilecek türden bir hastalık türüdür. Öncelikli korku olarak yaşanan ve ayıp olarak görülen erken boşalma problemi ise aynı zamanda en yaygın görülen rahatsızlıktır. Peki, erken boşalma nedir? Erken boşalma literatürde, erkekler için örnek vermek gerekirse, cinsel ilişki esnasında erkeğin istemsiz veya zamansız bir şekilde, penisin vajinaya daha girmeden ya da girdikten hemen sonra boşalması olarak geçer.

Erkeklerde sıkça görülen bu rahatsızlık, cinsel ilişki esnasında büyük sıkıntı yaratmaktadır. Yapılan araştırmalar göstermektedir ki erkeklerin %70 inin bu problemle hayatın vazgeçilmez unsuru olan cinsel ilişkide sıkıntı yaşadığı görülmektedir. Erken boşalan bir erkek her cinsel ilişki esnasında adeta kâbus yaşar ve bu durum da evliliklerde boşanmaya kadar varan problemlere yol açar. Peki, erkekler için büyük bir problem olan erken boşalmanın tedavisi mevcut mudur?

Cinsel birçok hastalığın çözümü olduğu gibi erken boşalmanın da hem tıbbi, hem psikolojik hem de ilaçla tedavisi mümkündür. Eğer erken boşalmadan şikâyetiniz varsa siz de kolaylıkla sitemiz aracılığıyla erken boşalma ürünlerinin toptan veya perakende satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde erken boşalmayı önleyici birçok ilaç grubu, bitkisel karışımlı afrodizyaklar, krem ve losyonlar mevcuttur.